Ważna informacja

Szanowni Klienci.

Informujemy, że od 04.05.2020 wracamy do pracy. Ten czas był nam potrzebny, aby sprostać nowej sytuacji oraz dokonać niezbędnych zmian organizacyjnych, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo i komfort obsługi. Poniżej lista zmian, które wprowadziliśmy:

1. Zorganizowaliśmy zapasy płynów do dezynfekcji rąk, obowiązkowej dla każdego Klienta odwiedzającego nasz zakład. Automatyczne bezdotykowe dozowniki zapewnią Państwu komfort i wygodę.

2. Wdrożyliśmy program dezynfekcji oprawek okularowych po każdym przymierzeniu. Od teraz każda oprawka, którą przymierzał Klient jest poddana procesowi dezynfekcji przy użyciu zestawu do ozonowania. Proces ten znacznie podnosi stopień higieny i bezpieczeństwa epidemicznego sprzedawanych u nas okularów.

3. Zakupiliśmy i stosujemy przez 24h/dobę specjalistyczne oczyszczacze powietrza, wykorzystujące wieloetapowy proces filtracji. Proces ten usuwa 99,97% wirusów, pyłów, kurzu, roztoczy i bakterii. Wspomagany jest dodatkowo ciągłą pracą specjalnej lampy, generującej promieniowanie UV-C, dla prawie całkowitej eliminacji szkodliwych patogenów.

4. Zainstalowaliśmy system wysoko wydajnej cyrkulacji powietrza, celem jak najszybszej wymiany zużytego powietrza i zapewnienia dopływu powietrza świeżego.

5. Wprowadziliśmy procedurę dezynfekcji wszystkich banknotów, które są w obrocie naszej firmy. Są one dezynfekowane promieniowaniem ultrafioletowym, niszczącym ponad 99% patogenów. Dzięki temu płatności gotówkowe są o wiele bezpieczniejsze.

6. Wdrożyliśmy protokół dezynfekcji i bezpieczeństwa przedmiotów. Na bieżąco dezynfekowane są: klamki, uchwyty, oprawy, meble, lady, poręcze i wszystko z czym może zetknąć się  u nas Klient. Protokół ten obejmuje również obowiązkowe maseczki ochronne dla pracowników, zapobiegające zakażeniu tak personelu, jak i szanownych Państwa.

Wszystko to wprowadzamy w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz komfort zakupów w naszej firmie. Staramy się robić nawet więcej niż wymagają tego przepisy, wiedząc, że zdrowie to dar bezcenny.

Zapraszamy więc do nas ponownie na zakupy i prosimy o dostosowanie się do kilku prostych wskazówek, które zostaną Państwu przekazane podczas wizyty w naszych salonach.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę w tych niecodziennych okolicznościach.

Życząc zdrowia, pozdrawiamy i zapraszamy.

Zespół Brylex.